COPA AMERICA 2019 | ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ | 13.6.2019

COPA AMERICA 2019


ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΟΥ COPA AMERICA 2019

Οι τρεις όμιλοι του Copa America αποτελούνται από 12 ομάδες, 10 ομάδες από την Λατινική Αμερική και δυο φιλοξενούμενες ομάδες τις CONMEBOL. Σε αυτήν την διοργάνωση οι φιλοξενούμενες ομάδες της CONMEBOL στα γήπεδα της Βραζιλίας είναι το Κατάρ και η Ιαπωνία.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η Αγωνιστική

15 ΙΟΥΝΙΟΥ | 03:30 | ΕRT SPORTS HD

Βραζιλία – Βολιβία  (SAO PAOLO)

15 ΙΟΥΝΙΟΥ | 22:00 | ΕRT SPORTS HD

Βενεζουέλα – Περού  (PORTO ALEGRE)

2η Αγωνιστική

19 ΙΟΥΝΙΟΥ |00:30 | ΕRT SPORTS HD

Βολιβία – Περού (RIO DE JANEIRO)

19 ΙΟΥΝΙΟΥ |03:30 | ΕRT SPORTS HD

Βραζιλία – Βενεζουέλα (SALVADOR)

3η Αγωνιστική

22 ΙΟΥΝΙΟΥ |22:00 | ΕRT SPORTS HD

Περού – Βραζιλία (BELO HORIZONTE)

22 ΙΟΥΝΙΟΥ |22:00 | ERT1

Βολιβία – Βενεζουέλα (SAO PAOLO)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η Αγωνιστική

16 ΙΟΥΝΙΟΥ |01:00 | ΕRT SPORTS HD

Αργεντινή – Κολομβία (SALVADOR)

16 ΙΟΥΝΙΟΥ |22:00 | ΕRT SPORTS HD

Παραγουάη – Κατάρ (RIO DE JANEIRO)

2η Αγωνιστική

20 ΙΟΥΝΙΟΥ |00:30 | ΕRT SPORTS HD

Κολομβία – Κατάρ (SAO PAOLO)

20 ΙΟΥΝΙΟΥ |03:30 | ΕRT SPORTS HD

Αργεντινή – Παραγουάη (BELO HORIZONTE)

3η Αγωνιστική

23 ΙΟΥΝΙΟΥ |22:00 | ΕRT SPORTS HD

Κατάρ – Αργεντινή (PORTO ALEGRE)

23 ΙΟΥΝΙΟΥ |22:00 | ΕRT1

Κολομβία – Παραγουάη (SALVADOR)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η Αγωνιστική

17 ΙΟΥΝΙΟΥ |01:00 ΕRT SPORTS HD

Ουρουγουάη – Εκουαδόρ (BELO HORIZONTE)

18 ΙΟΥΝΙΟΥ |02:00 ΕRT SPORTS HD

Ιαπωνία – Χιλή (SAO PAOLO)

2η Αγωνιστική

21 ΙΟΥΝΙΟΥ |02:00  ΕRT SPORTS HD

Ουρουγουάη – Ιαπωνία (PORTO ALEGRE)

22 ΙΟΥΝΙΟΥ |02:00 ΕRT SPORTS HD

Εκουαδόρ – Χιλή (SALVADOR)

3η Αγωνιστική

25 ΙΟΥΝΙΟΥ |02:00 | ΕRT SPORTS HD

Χιλή – Ουρουγουάη (RIO DE JANEIRO)

25 ΙΟΥΝΙΟΥ |02:00 | ERT1

Εκουαδόρ – Ιαπωνία (BELO HORIZONTE)

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  

Ώρα Σάββατο 15/06

03:30 Βραζιλία-Βολιβία | ΕRT SPORTS HD

22:00 Βενεζουέλα-Περού | ΕRT SPORTS HD

Κυριακή 16/06

01:00 Αργεντινή-Κολομβία | ΕRT SPORTS HD

22:00 Παραγουάη-Κατάρ | ΕRT SPORTS HD

Δευτέρα 17/06

01:00 Ουρουγουάη-Εκουαδόρ | ΕRT SPORTS HD

Τρίτη 18/06

02:00 Ιαπωνία-Χιλή | ΕRT SPORTS HD

Τετάρτη 19/06

00:30 Βολιβία-Περού | ΕRT SPORTS HD

03:30 Βραζιλία-Βενεζουέλα | ΕRT SPORTS HD

Πέμπτη 20/06

00:30 Κολομβία-Κατάρ | ΕRT SPORTS HD

03:30 Αργεντινή-Παραγουάη | ΕRT SPORTS HD

Παρασκευή 21/06

02:00 Ουρουγουάη-Ιαπωνία | ΕRT SPORTS HD

Σάββατο 22/06

02:00 Εκουαδόρ-Χιλή | ΕRT SPORTS HD

22:00 Βολιβία-Βενεζουέλα | ΕRT1

22:00 Περού-Βραζιλία | ΕRT SPORTS HD

Κυριακή 23/06

22:00 Κατάρ-Αργεντινή | ΕRT SPORTS HD

22:00 Κολομβία-Παραγουάη | ΕRT1

Τρίτη 25/06

02:00 Εκουαδόρ-Ιαπωνία | ΕRT1

02:00 Χιλή-Ουρουγουάη | ΕRT SPORTS HD

 

TO ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ